Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz seriws może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dowiedz się więcej

Wybierz inny kraj (pokaż wszystkie)

  Zmień język

  • PL
  • EN
  • DE
  • FR
  • RU
  Baner domyślny
  Nagrody

  Nagrody

  Naszym znakiem rozpoznawczym jest Koziorożec, symbolizujący wytrwałość i chęć podejmowania odważnych decyzji. Wiemy, jak ważna jest opinia i wizerunek firmy w oczach naszych klientów, dlatego stale pracujemy nad doskonaleniem zarówno naszych produktów jak i jakości obsługi naszych klientów.

  Jesteśmy Laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień zarówno tych dla branży budowlanej jak Złoty Instalator, Zasłużony dla budownictwa czy Budowlana Firma Roku oraz biznesowych. 

  Budowlana Firma Roku 2013

  Budowlana Firma Roku 2013

  Tytuł przyznawany przez Wydawcę Miesięcznika BUILDER - najlepszym firmom i instytucjom działającym na polskim rynku budowlanym. Certyfikat Capricorn. S.A. 

  Kreator Budownictwa 2014

  Kreator Budownictwa 2014

  Tytuł przyznawany firmom jak i osobom zarządzającym firmami, które przyczyniają się do zmian i rozwoju polskiego budownictwa. Plebiscyt, którego patronatem jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Certyfikat Capricorn S.A.

  Ambasador Polskiej Gospodarki 2014

  Ambasador Polskiej Gospodarki 2014

  Ideą plebiscytu Ambasadora Polskiej Gospodarki, organizowanego przez Business Center Club jest przede wszystkim promocja Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, przyciąga inwestorów oraz buduje kapitał zaufania wobec Polski i Polaków.

  Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza

  Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza

  Konkurs organizowany z inicjatywy Zachodniej Izby Gospodarczej we współpracy ze Związkiem Pracodawców Polska Miedź oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Nagroda Gospodarcza - Dolnośląski Gryf od 10 lat promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza dla Capricorn S.A.

  Przedsiębiorstwo Fair Play 2011

  Przedsiębiorstwo Fair Play 2011

  Certyfikat ten potwierdza nasze aktywnie uczestnictwo w przedsięwzięciach charytatywnych, terminowość wywiązywania się ze zobowiązań wobec kontrahentów. Przedsiębiorstwo Fair Play to firma która postępuje rzetelnie wobec  swoich klientów i potrafi usatysfakcjonować jakością oferowanych produktów i usług nawet najbardziej wymagających odbiorców. 

  Gazele Biznesu 2014

  Gazele Biznesu 2014

  Capricorn S.A. już po raz kolejny dołączył do grona Laureatów Gazeli Biznesu organizowanego przez wydawcę dziennika Puls BIZNESU.