Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz seriws może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dowiedz się więcej

Wybierz inny kraj (pokaż wszystkie)

  Zmień język

  • PL
  • EN
  • DE
  • FR
  • RU
  Baner domyślny
  Capricorn Magazine

  Capricorn Magazine

  W ciągu ostatniej dekady Capricorn przeszedł niezwykłą metamorfozę, w trakcie której z lokalnego przedsiębiorcy, staliśmy się producentem komponentów i podzespołów do systemów instalacji grzewczych oraz sanitarnych - jednym z liczących się na rynku polskim i zagranicznym.

  Capricorn Magazine to nie tylko historia i zapis wydarzeń ostatnich trzydziestu lat, od czasu powstania Capricorn... dla nas to przede wszystkim wyraz filozofii Capricorn, przestrzeń dzięki, której nasi klienci oraz kontrahenci mogą lepiej poznać firmę i ludzi którzy stają na co dzień za znakiem Capricorn.

  Zapraszamy do lektury naszego magazynu, począwszy od wydania pierwszego, w którym zdradzamy dlaczego znakiem firmowym Capricorn jest właśnie Koziorożec, kończąc na wydaniu w którym zabieramy naszych czytelników do niedalekiej ale zupełniej nowej WIZJI PRZYSZŁOŚCI Capricorn S.A.

  Redakcja Capricorn Magazine by Capricorn S.A.

  3

  Nr. 3WIOSNA / LATO 2014

  Made by Capricorn, czyli o wszystkim małych i wielkich zmianach w Capricorn, na kanwie których powstała filozofia Capricorn Quality. O tym co oznacza dla nas przeczytacie w trzecim numerze Capricorn Magazine. 

  2

  Nr. 2WIOSNA / LATO 2013

  Ponad 14 mln zł przeznaczonych na rozwój i inwestycje. Co najmniej 20 Nowości Produktowych. 40% Wzrost sprzedaży eksportowej rocznie – czyli Capricorn w liczbach. Czytaj w Capricorn Magazine 2.

  1

  Nr. 1WIOSNA / LATO

  Kilka słów o historii – czyli jak to się zaczęło. Dlaczego znakiem firmowym Capricorn jest Koziorożec i w czym tkwi jego siła. Capricorn Magazine 1  - 25 lat Capricorn